Koberce gumové se zvýšeným okrajem Audi A6 2004 - 2008

Přesné gumové autokoberce Rezaw Plast

Gumové autokoberce pro model: A6 2004 - 2008 se zvýšeným okrajem bez gumového zápachu a z kvalitních materiálů. Jsou správným řešením do každého počasí, kdy oceníte vyší hranu!

Více informací

Skladem

925,00 Kč s DPH764,46 Kč bez DPH

Vyrobené z materiálu Guma
Barva koberců do auta Černá
Okraj koberců vysoký 30 mm
Kód autokoberců 200303x
  • Odolný a flexibilní materiál
  • Přesné tvarování
  • Fixace pro auto koberce jsou v balení
  • Protiskluzová povrchová úprava
  • Snadná údržba

Přesné gumové autokoberce REZAW PLAST s vysokým okrajem cca 3 cm:
Koberce gumové se zvýšeným okrajem Audi A6 2004 - 2008

Podrobný popis produktu
{: nazov} kopírují podlahu v automobilu. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zabraňuje klouzání boty při jízdě autem. Okraje výrobku jsou vyvýšené o 3 cm, proto ochrání podlahu auta před nečistotou, vodou, sněhem... a na jaře během oblevy chrání podlahu vozu před blátem. Okraje jsou dostatečně vysoké, aby se zabránilo přelévání vody mimo koberců na podlahu vozu. Gumové rohože také chrání podlahu vozu před působením agresivní soli, kterou si nosíme v zimě do automobilu. Výrobek obsahuje fixace pro lepší úchyt na podlaze. Rohože tak budou stále na svém místě a nebudou se vám protáčet při nastupování a vystupování z auta. Při jízdě budou stále na svém místě a nebudou se vám podsouvat pod plynový nebo brzdový pedál. Autokoberce jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která splňuje všechny normy kvality pevnosti, otěru, pachu atd. Gumové koberce se snadno ošetřují. Koberce vyjměte z auta a podle stupně znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem nebo opláchněte vodou. Gumové koberce jsou odolné a mají dlouhodobou životnost..

Autokoberce gumové


Design:
Jsou přesně tvarovány na daný model auta - nejsou to univerzální autorohože.
Gumové auto koberce jsou dostatečně vysoké, aby zabránily přetečení vody na podlahu vozidla. Mají protiskluzovou povrchovou úpravu.
Gumové rohože chrání podlahu vozu před agresivní solí, kterou do auta v zimě přinášíme. Součástí výrobku jsou upevňovací prvky pro lepší přilnavost k podlaze.

Material:
Auto koberce jsou vyrobeny z gumy, nicméně není cítit typický gumový zápach jsou kvalitnější a odolnější.
Jsou odolné vůči mechanickému poškození a nedochází k praskání materiálu. Můžete je používat při velkých mrazech -40°C a i při vysokých teplotách 60°C.Nebudou měnit své materiálně technické vlastnosti. Jsou odolné vůči vlivům UV-záření.
Jsou odolné vůči vodě, blátu sněhu a soli v zimě či ropným látkám.


Výhody gumových koberců:
Rohože zůstávají vždy na svém místě díky přibaleným fixacím na podlahu a tak při nastupování a vystupování z vozidla se nebudou přetáčet pod nohama. Při jízdě nesklouznou pod pedál plynu ani brzdový pedál jsou tak bezpečné. Výrobek je vyroben z kvalitní pryže, která splňuje všechny požadavky na kvalitu pevnosti, oděru, zápachu.


Čištění a péče:
Gumové rohože jsou snadno udržovány.
Vyjměte rohožky z auta a podle toho, jak jsou znečištěné, otřete je vlhkým hadříkem, nebo opláchněte vodou. Gumové rohože jsou
stabilní a mají dlouhodobou životnost.

       

28 SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

.

Tento produkt byl přidán do porovnávání výrobků!