Kožené autokoberce AUDI A4 Avant (8W5, B9) 2015 -

Nový produkt

Luxusní interiérové autokoberce

OBSAH BALENÍ :   Přední a zadní koberce se středovým tunelem
MODEL AUTA :  Audi A4 B9 2015 -
MATERIÁL : Eko kůže
VÝROBCE : E&N Autoparts
BAREVNÉ PROVEDENÍ :  Černé + červené prošívání
Klíčové vlastnosti
  • Nepromokavé.
  • Stylový a hodnotný luxusní povrch, který promění interiér auta
  • Přesné tvarování podle typu automobilu.
  • Zesílená část v oblasti pedálů.
  • Úchyty pro upevnění rohoží.
DOPRAVA ZDARMA

VIDEO KOBERCŮ

Více informací

3 099,00 Kč .

Vyměňte své standardní podlahové rohože za luxusní kožené autokoberce s prošíváním ve tvaru diamantu.

Vyměňte své standardní podlahové rohože za luxusní kožené autokoberce s prošíváním ve tvaru diamantu Luxusní kožené auto rohože spolehlivě ochrání vaši podlahu automobilu od nečistot. Přitom budou vypadat stále luxusně a zajímavě. Dokonalé přizpůsobení - přesná měření od výrobce se používají k vytvoření vlastní podložky pro každou značku a model, což zaručuje dokonalé tvarování a snadnou instalaci. Jelikož naše rohože jsou vyráběny na objednávku pro každou značku a model, jejich instalace je velmi jednoduchá. Stačí je položit do auta a zajistit vyvýšenou stranu pomocí příslušných sponek. Ty se nacházejí pod plastovými ozdobami rohoží. Snadné čištění - tradiční autokoberce se velmi obtížně čistí a vysávají. Naše rohože neumožňují vniknout nečistotám do materiálu, díky čemuž jsou jednoduché na údržbu. Vysávání a vlhké utěrky jsou všechno, co potřebují. Izolace proti hluku - tloušťka materiálu a výplň potlačují více než 30% hluku od podlahy vozidla. Snadná údržba a luxusní design interiéru auta. 
   Přesné tvarování
Rohože přesně kopírují tvar interiéru vozidla.
   Šetrné k životnímu prostředí
Podlahové rohože jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Oproti gumovým rohožím jsou mnohem snadněji což přispívá ke snížení spotřeby paliva.
   Snadná údržba
Naše umělá kůže je odolná vůči vodě a prachu. Nemusíte se obávat údržby vyčistíte jejich rychle a jednoduše pomocí vlhkého hadru.
   Rychlá instalace
Bezproblémová a rychlá instalace trvá asi 5 minut a přitom si popíjíte dobrou kávičku. Instalace je intuitivní. (V případě potřeby je k dispozici pomoc na dálku přes chat na stránce nebo telefonický kontakt)
   Odolné
Přestože naším úkolem je přinést eleganci do interiéru auta, nikdy neděláme kompromis mezi kvalitou a trvanlivostí. Na výrobu jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály na trhu.
  Voděodolný
Voděodolný materiál umožňuje používat rohože při všech povětrnostních podmínkách a aktivitách.

30 RELATED PRODUCTS

.

Tento produkt byl přidán do porovnávání výrobků!