E&N Gumová vana do kufru Škoda Octavia III kombi od 2013 - horní dno

Nový produkt

Gumová vana do kufru 
Škoda Octavia III kombi od 2013 -
Horní dno

VLASTNOSTI:

  • Gumová vana má přesný tvar
  • Dokonale ochrání kufr před znečištěním
  • Zvýšený okraj (3-4cm)
  • Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu
  • Údržba i čištění je velice snadné

Dostupnost: Skladem

Více informací

990,00 Kč .

Vana do kufru Škoda Octavia III kombi od 2013 - slouží jako ochrana zavazadlového prostoru auta a je vyrobena vždy pro konkrétní typ a model vozidla. Vaničky do kufru jsou vyrobeny z gumového materiálu, který má specifické vlastnosti – pružnost, lehkost a zároveň vysokou odolnost. Jsou dodávány v černé barvě.
Gumové vany disponují zvýšeným okrajem po celém obvodě, který zabrání tekutému nebo sypkému materiálu proniknout mimo ochranou podložku. Pro modely aut, které mají hranu kufru v rovině se dnem kufru, nemá gumová rohož v této části zvýšený okraj, aby při nakládání a vykládání nákladu nepřekážel. Dále mají protiskluzovou úpravu, která do jisté míry udržuje stabilitu a zabraňuje posuvupřeváženého nákladu.
Vany se snadno udržují, jsou omyvatelné vodou. Čištění provádět nejlépe mimo vozidlo.Vany lze velmi snadno vyjmout z kufru. S gumovou vanou už nemusíte mít strach převážet pracovní náčiní, zahradní potřeby, zimní vybavení, ze kterého odkapává voda, a jiné. Váš kufr zůstane vždy čistý!

30 RELATED PRODUCTS

.

Tento produkt byl přidán do porovnávání výrobků!