Gumová vana do kufru FroGum Mazda III HTB od 2013 -

Nový produkt

Gumová vana do kufru s organizérem
Mazda III HTB od 2013 -


VLASTNOSTI:

  • Gumová vana má přesný tvar
  • Dokonale ochrání kufr před znečištěním
  • Povrch vaničky ve tvaru organizátora
  • Zvýšený okraj po celém obvodu
  • Povrch gumové vaničky má protiskluzový vzor

Dostupnost : 2 - 3 dni

Více informací

699,00 Kč .

Vana do kufru s organizérem pro MAZDA 3 slouží jako ochrana zavazadlového prostoru navíc, povrch vaničky ve tvaru organizátora pomáhá udržovat pořádek v autě. Vana je vyrobena vždy pro konkrétní typ a model vozidla. Vaničky do kufru jsou vyrobeny z gumového materiálu, který má specifické vlastnosti - pružnost, lehkost a zároveň vysokou odolnost. Jsou dodávány v černé barvě.
Gumové vany disponují zvýšeným okrajem po celém obvodu, který zabrání tekutému nebo sypkému materiálu proniknout mimo ochranou podložku. Pro modely aut, které mají hranu kufru v rovině se dnem kufru, nemá gumová rohož v této části zvýšený okraj, aby při nakládání a vykládání nákladu nepřekážel. Dále mají protiskluzovou úpravu, která do jisté míry udržuje stabilitu a zabraňuje posuvu nákladu.
Vany se snadno udržují, jsou omyvatelné vodou. Čištění provádět nejlépe mimo vozidla. Vany lze velmi snadno vyjmout z kufru. S gumovou vanou už nemusíte mít strach převážet pracovní nářadí, zahradní potřeby, zimní vybavení, z něhož odkapává voda, a jiné. Váš kufr zůstane vždy čistý!

30 RELATED PRODUCTS

.

Tento produkt byl přidán do porovnávání výrobků!